BGP

vokatra

LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ Single Mode Duplex 9/125 OS1/OS2 Optic Patch Cord

Famaritana fohy:

Akora manta: Corning na YOFC fibre, Us kevlar

Halavany: Halava namboarina

Cable Savaivony: 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Loko tariby: mavo na namboarina

Fampiasana ny fiainana: 20 taona

MOQ: 1 PCS

Fotoana fitarihana: 3 andro

Firenena niaviany: Sina


Product Detail

Tags vokatra

Mombamomba ny vokatra

Ny tadin'ny Patch Single-mode dia manasongadina fototra iray manana savaivony kely izay mamela ny fomba hazavana iray ihany. Izany indray kosa dia mampihena ny attenuation ary mamela ny famantarana handeha haingana sy lavitra kokoa. Raha manampy izany, dia eritrereto izany amin'ny resaka rano mikoriana amin'ny fantsona fantson-drano tena manify, dia ho voatsindry kokoa, mandeha haingana kokoa ary mandroso amin'ny alàlan'ny fantsona kely noho ny amin'ny lehibe.

Single Mode duplex OS1 / OS2 9 / 125μm fibre optic patch tariby misy safidy maro samy hafa ny halavany, fitaovana palitao, poloney, ary ny savaivony tariby. Izy io dia amboarina miaraka amin'ny fibre optique Single Mode avo lenta sy connecteur seramika, ary voasedra mafy amin'ny fampidirana sy famerenana ny fahaverezana mba hiantohana ny fahombiazan'ny fotodrafitrasa fibre cabling. Izy io koa dia afaka mitahiry toerana bebe kokoa ho an'ny tariby avo lenta amin'ny foibe data, tambajotra orinasa, efitranon'ny telecom, toeram-piompiana mpizara, tambajotra fitahirizana rahona, ary izay toerana rehetra ilaina ny tariby fibre.

Ity 9 / 125μm OS1 / OS2 tokana fibre optic cable ity dia mety tsara amin'ny fampifandraisana ny fifandraisana Ethernet 1G / 10G / 40G / 100G / 400G. Afaka mitondra angona hatramin'ny 10km amin'ny 1310nm, na hatramin'ny 40km amin'ny 1550nm.

Product Specification

Fibre Mode OS1/OS2 9/125μm halavan'ny onjam 1310/1550nm
Fatiantoka fampidirana ≤0.3dB Fatiantoka miverina UPC≥50dB; APC≥60dB
Min. Miondrika Radius (Fibre Core) 10mm Min. Miondrika Radius (Cable Fibre) 10D/5D (Dynamic/Static)
Attenuation amin'ny 1310 nm 0,36 dB/km Attenuation amin'ny 1550 nm 0,22 dB/km
Isan'ny fibre Duplex Savaivony tariby 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Cable Jacket LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Polarity A(Tx) mankany B(Rx)
Temperature miasa -20~70°C Temperature fitehirizana -40~80°C

LC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-FC/UPC Single Mode Duplex

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC/APC-SC/APC Single Mode Duplex

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC Single Mode Duplex

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC/APC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

LC/SC/ST/FC APC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125 Fibre Optic Patch Cord

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

namboarina LC/SC/ST/FC UPC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125 Fibre Optic Patch Cord

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

Karazana mpampitohy namboarina: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

Cable fibre optic fenitra indostrialy

Ny tariby fibre optique dia manana mari-pamantarana fandrefesana PVC palitao PVC sy connecteur fibre duplex izay mahafeno ny EIA / TIA 604-2 ho an'ny tambajotra fametahana haingam-pandeha.

Industry Standard Fiber Optic Cable

Cable Patch Premium Premium LC Data Center Grade-B

Very insertion ultra | Corning fibre | Mihena ny fahatsapan'ny fiolahana | IEC, EIA/TIA mifanaraka

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Fampisehoana IL Random Random Mating
Mampifandray ny tariby B amin'ny tsirairay, ny IL dia miorina kokoa noho ny mpampitohy diplaoma hafa ary akaiky ny IL nosedraina tamin'ny jumper master.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

Corning Bend Insensitive Fibre
Natao hahatohitra ny fiolahana mafy sy ny làlam-pifandraisana sarotra miaraka amin'ny fahaverezan'ny famantarana kely kokoa noho ny tariby fibre mahazatra.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

Smart & azo ianteherana - Fibre Optical azo alehana

Ny tariby fibre optic miondrika dia manana mari-pamantarana fandrefesana PVC palitao PVC sy connecteur fibre duplex izay mahafeno ny EIA / TIA 604-2 ho an'ny tambajotra fametahana haingam-pandeha.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Miondrika Fibre tsy mahazaka

Ny tariby BIF dia azo fehezina sy miondrika manodidina ny zorony nefa tsy manao sorona ny fampisehoana.

10mm Minimum Bend Radius

10mm fara-tampony miondrika

Ny fampandehanana ny fiolahana dia manatsara ny fampiasana lakandrano, mamela ny fefy kely kokoa.

Zirconia Ceramic Ferrule

Zirconia Ceramic Ferrule

Ny IL sy RL tsara indrindra dia miantoka ny fifindran'ny famantarana maharitra, miaro ny fiarovana ny tambajotra.

Ireo singa mifandraika amin'ny LC

LC connectors

Ireo connecteurs ireo dia mety tsara ampiasaina amin'ny rindranasa avo lenta noho ny habeny kely ary misy endrika manintona. Izy ireo dia misy amin'ny dikan-teny simplex sy duplex miaraka amin'ny ferrule zirconia 1.25mm. Fanampin'izany, ny mpampitohy LC dia mampiasa mekanika latch manokana mba hanomezana fitoniana ao anaty rack moum.

SC connectors: 

SC connectors

Ny SC Connectors dia connecteur tsy misy optique tsy misy fifandraisana amin'ny 2.5mm pre-radius-ed zirconia ferrule. Izy ireo dia mety tsara amin'ny fametahana tariby haingana amin'ny rack na rindrina amin'ny rindrina noho ny endrika fanosehana. Misy amin'ny simplex sy duplex miaraka amin'ny clip fitanana duplex azo ampiasaina mba ahafahana mampifandray duplex.

FC connectors: 

FC connectors

Izy ireo dia manasongadina kofehy vita amin'ny kofehy maharitra ary mety indrindra amin'ny fampiasana ao anatin'ny fampiharana telecoms ary mampiasa ny tsy fifandraisana optika.

ST connectors: 

ST connectors

Ny connectors ST na Straight Tip connectos dia mampiasa fifandraisana bayonet semi-unnique miaraka amin'ny ferrule 2.5mm. Ny ST's dia connecteur fibre optique tsara ho an'ny fametrahana an-tsaha noho ny fahamendrehany sy ny faharetany. Misy amin'ny simplex sy duplex izy ireo

Test Performance

Performance Test

Sary famokarana

Production Pictures

Factory Pictures

Factory Real Pictures

  • teo aloha:
  • Manaraka:

  • Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay